Hu | Ro

2. INOVARE ȘI SCHIMBARE ÎN MANAGEMENTUL INSTITUȚIILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR* (Management educațional)

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Grama Rodica Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-15 06:16:30
2 Ravasz Gyöngyike Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2019-10-16 11:19:00
3 TEISANU OTILIA-MARIANA Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-27 11:35:35
4 Marton Adriana Liceul Tehnologic ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-11-06 15:52:19
5 Péter Annabella Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2019-11-19 11:45:26
6 Puskas Erika Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2020-01-18 11:38:13
7 Antal Csilla Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2020-01-27 15:38:54
8 Rodica Moldovan Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2020-01-31 11:19:21
9 Györi Izabella Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2020-02-20 13:06:59
10 Tifán Irén Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2020-02-26 14:06:05
11 Balázs Réka Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2020-02-26 14:06:54
12 Csibi Gabriella Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-04 06:26:05
13 Trombitás Tünde Mária Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-04 13:44:19
14 Pop-Dobrean Maria-Cristina Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-06 16:15:50
15 COȘARCĂ CRISTINA-LENUȚA Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2020-03-18 08:07:58
16 SZABO ZSOLT Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-05-08 16:07:02
17 NISTOR RAREŞ Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2020-05-28 08:13:44
18 Lukács Mihály Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-06-02 16:30:29
19 Onu Roxana Teodora Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2020-07-08 09:10:39
20 Ferencz Edith Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2020-08-05 20:58:37
21 Opra Levente Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2020-09-16 15:02:32
22 Kedves Tihamér Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2020-10-16 09:15:23
23 Vodă Sanda Emilia Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2020-11-18 19:13:58
24 Zsigmond Zoltán-Csaba Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2020-12-03 17:56:34
25 Bőjte Daniel Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2020-12-18 19:51:28
26 Bojte Elena Maria Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2020-12-18 19:56:39
27 Busuioc Edit Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2021-01-11 07:29:49
28 Lazar Raimond Adrian Alt județ 2021-01-12 12:05:38
29 Albert Éva Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2021-01-24 17:56:03
30 Péter Csaba Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2021-01-26 09:51:55
31 Mosui Daniel Tibor Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2021-01-29 07:15:54
32 Nemes Réka Liceul Tehnologic ”Székely Károly” Miercurea Ciuc 2021-05-05 08:05:32