Hu | Ro

7. FOLOSIREA UTILĂ, CREATIVĂ ŞI SIGURĂ A INTERNETULUI DE CĂTRE COPII

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Urzică Viorica Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2020-02-19 13:32:13
2 Enikő Kádár Alt județ 2020-02-19 13:54:54
3 András Emese - Mária Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2020-02-19 14:40:29
4 Bajkó Melinda Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-02-19 15:42:33
5 Tompea Daniela Maria Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2020-02-20 09:17:56
6 Major Hajnalka Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2020-02-23 14:31:25
7 Fodor Enikő Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2020-02-23 14:32:30
8 Jakab Enikő Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2020-02-24 10:00:28
9 Pál Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2020-02-24 10:05:23
10 Dobai Kinga Şcoala Gimnazială Mugeni 2020-02-24 12:54:33
11 Bencze Edith Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2020-02-24 17:59:48
12 Casiadi-Bakó Dorottya Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2020-02-25 18:40:07
13 Bálint Kinga Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2020-03-02 16:30:38
14 Fülöp Ildikó Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2020-03-05 09:23:28
15 Tókos Pál Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2020-03-06 16:14:44
16 Gal Rodica Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2020-03-10 05:59:47
17 Morar Maria Cătălina Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2020-03-11 07:03:41
18 Szocs-Onu Mihaela Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2020-03-11 07:04:45
19 Denes Reka Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-03-11 07:35:01
20 Sándor Ibolya Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-03-11 07:39:06
21 Simma Edit Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-03-11 07:50:23
22 Péterfi Antónia Imola Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-03-13 12:04:27
23 IMRE ILDIKÓ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-03-13 12:39:02
24 LIBIK GYŐZŐ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-04-22 15:47:16
25 Szentgyörgyi Katalin Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-05-26 19:54:28
26 László Laura Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2020-05-27 07:23:25
27 AMBRUS-TORZSA MÓNIKA Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-06-14 14:09:27
28 TIBOLDI SÁNDOR Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2020-06-17 13:11:34
29 ȚIFREA GEORGETA MARIA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2020-07-21 09:18:44
30 Onu Roxana Teodora Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2020-09-09 18:59:33
31 Benedek Enikő Rozália Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-09-09 21:07:35
32 Tikosi Éva Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-09-10 06:25:38
33 Moisa Sára Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-09-10 07:24:14
34 CSENDER ÉVA Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-09-10 07:28:37
35 Bencze Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-09-10 08:03:23
36 Sipos Péterffy Zoltán Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-09-10 19:55:01
37 Telman Attila Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-09-10 19:59:43
38 Jászay Laura Andrea Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-09-10 20:39:04
39 Pálfi Tünde-Rozália Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-09-16 19:13:17
40 NYIKÓ ORSOLYA Alt județ 2020-09-20 17:59:49
41 Kelemen Annamária Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-09-22 07:24:49
42 Forika Kinga-Emese Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-09-27 21:01:37
43 Nagy Maria Eniko Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2020-09-30 15:50:29
44 Miklos Izabella Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2020-10-13 04:41:56
45 Fülöp Melinda Alt județ 2020-11-01 19:20:24
46 Kovács Mária Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2020-11-05 08:47:19
47 TAR HAJNAL Alt județ 2020-11-13 12:05:52
48 Gyorgy Erika Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2020-11-13 12:12:21
49 Mészáros Melinda Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2020-12-06 16:06:55
50 Nyulas Gabriella Alt județ 2020-12-21 14:50:27
51 SZŐCS TERÉZ Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2021-01-04 18:12:37
52 Farkas Ibolya Şcoala Gimnazială Mugeni 2021-01-05 10:20:56
53 Kovásznai Ágnes Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2021-01-27 10:43:25
54 Mag Ottilia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2021-04-27 13:36:28
55 András Szilvia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2021-04-27 13:49:28
56 Barabas-Tollvaj Katalin Alt județ 2021-05-13 14:42:18
57 Török Melinda Alt județ 2021-05-13 15:07:41
58 Fazakas Izabella Alt județ 2021-05-13 16:14:34
59 Tóth Tünde Alt județ 2021-05-13 16:41:19
60 Lukács Orsolya Yvett Alt județ 2021-05-13 18:15:13
61 Babos Enikő - Erzsébet Alt județ 2021-05-13 18:24:54
62 Nagy Erzsébet Alt județ 2021-05-13 18:26:00
63 Préda Hermina-Erzsébet Alt județ 2021-05-13 18:26:41
64 Vizi Krisztina Alt județ 2021-05-13 18:28:09
65 FERENCZ AGOTA Alt județ 2021-05-13 18:32:55
66 Szentes Réka Alt județ 2021-05-13 18:33:21
67 Orbán Andrea Alt județ 2021-05-13 18:48:20
68 Csősz Ildikó Alt județ 2021-05-13 19:36:59
69 Bokor Hajnalka Alt județ 2021-05-14 04:28:18
70 Lőrinczi Réka Alt județ 2021-05-14 16:51:56
71 Bálint Eva - Ildico Alt județ 2021-05-14 17:00:00
72 Huszàr Tünde-Imola Alt județ 2021-05-14 17:01:05
73 Demeter Zsuzsánna Alt județ 2021-05-14 18:39:58
74 Ildikó Anna Benedek Alt județ 2021-05-15 07:56:37
75 Kövecsi Orsolya Alt județ 2021-05-16 21:16:20