Hu | Ro

6. Viitorul școlii! Educație inovativă, elev responsabil și pedagog suportiv.

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Grupa 1

1 Kertész Mária Alt județ 2020-12-22 17:50:14
2 Mihály Szövérfi Mónika Altă instituție 2020-12-22 18:20:17
3 Pintye Réka Alt județ 2020-12-24 10:00:05
4 Busuioc Edit Steliana Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2020-12-28 18:46:47
5 Ferenczi Emese Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2021-01-07 12:56:35
6 Borbély Anna Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2021-01-07 12:59:46
7 Horvát Enikő Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2021-01-07 13:22:15
8 Horvát Adél Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2021-01-07 13:23:27
9 Moldován-Horvát Titanilla Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2021-01-07 13:26:14
10 Bálint Emma Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2021-01-07 18:35:48
11 Török - Lázár Anna Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2021-01-12 07:25:52
12 Major Hajnalka Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2021-01-12 10:50:15
13 Mónika Zákány Alt județ 2021-01-12 13:24:15
14 Bodurian Agota Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2021-01-12 13:43:42
15 Silló Juliánna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2021-01-12 14:27:12
16 Farkas Ibolya Şcoala Gimnazială Mugeni 2021-01-13 09:11:16
17 Mészáros Melinda Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2021-01-18 07:10:01
18 Ambrus Kinga Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2021-01-18 14:14:42
19 Takács-Kajó Brigitta Altă instituție 2021-01-21 15:02:25
20 Tarr Tünde Alt județ 2021-01-21 15:07:43
21 Pál Teréz Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-25 13:48:22

Grupa 2 - în limba română

1 ȚEPEȘ MARINELA Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-01-04 21:17:46
2 Csibi Catalina Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2021-01-17 16:21:06
3 Boantă Iuliana Gabriela Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2021-01-17 16:30:54
4 Mirela Petruț Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-01-27 17:25:38
5 Antal Adrian Grigore Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-01-27 17:41:05
6 Antal Cristina Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-01-27 17:47:52
7 Năsui Roxana-Maria Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-01-27 20:09:18
8 Croitor Georgeta-Victorița Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-01-27 21:48:27
9 Csiki Luminița-Maria Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-01-28 07:15:06
10 Țepeș Adriana Ioana Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2021-01-29 17:41:58
11 Balazs Lenuta Altă instituție 2021-02-15 21:17:10
12 Rotaru Ana-Aurelia Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2021-03-25 14:13:40
13 Fărcaș Corina-Vasilica Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2021-04-01 09:25:45