Hu | Ro

9. Tanuljunk egymástól! Inspiráló digitális ötletek a tanórákhoz

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Grupa 1

1 Csilla Pal Liceul Tehnologic ”Tivai Nagy Imre” Sânmartin 2021-01-21 12:48:55
2 Peter Annabella Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2021-01-21 13:36:39
3 Pál Teréz Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-21 14:33:17
4 Kiss Andrea Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2021-01-21 14:45:02
5 András Cristina Izabela Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2021-01-21 14:56:03
6 László Ildikó-Irén Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2021-01-21 15:35:24
7 Pál Tünde - Julia Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2021-01-21 15:35:36
8 András Emese - Mária Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2021-01-21 16:46:00
9 András Ignácz Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2021-01-21 16:49:24
10 Tatár Ilona Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2021-01-21 16:52:37
11 Miklos Izabella Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2021-01-21 16:57:12
12 Kinga Tompos Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2021-01-21 17:25:04
13 Szilamér Bota Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-21 19:12:59
14 Szabó Tünde Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2021-01-21 19:32:24
15 Sólyom Gabriella Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2021-01-21 20:15:02
16 Domokos Eriks Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2021-01-21 21:48:52
17 Bálint Enikő Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2021-01-22 02:14:45
18 Csáki Sarolta-Teréz Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2021-01-22 05:33:50
19 Forró Albert Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2021-01-22 08:06:55
20 Sólyom Mária Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2021-01-22 08:47:36
21 György Tünde Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2021-01-22 17:51:01
22 Laczkó-Albert Katalin Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2021-01-22 18:40:20
23 Molnár Eszter Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2021-01-23 17:08:16
24 Portik Mária-Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2021-02-12 16:43:39

Grupa 2

1 Mészáros Melinda Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2021-01-24 14:55:32
2 Móga Renáta Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-01-24 14:57:42
3 Székely Johana Liceul Tehnologic Corund 2021-01-27 09:33:05
4 Szabó Katalin Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2021-01-27 10:21:18
5 Süket Zsuzsanna Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2021-01-27 10:23:53
6 Lorincz Edit Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2021-01-28 08:08:34
7 Emese Noémi Csűrős Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2021-02-01 09:44:00
8 Balázs-Penksza Judit-Márta Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-02-02 13:14:43
9 Romfeld Katalin Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2021-02-02 15:25:34
10 Simó Annamária Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2021-02-03 07:46:37
11 Veres Nagy Timea Universitatea Sapientia 2021-02-11 10:11:18
12 Blihasz Ibolya Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2021-02-13 15:23:05
13 Kalamár Mária Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2021-02-15 18:20:49
14 Edith Ferencz Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2021-02-17 15:42:31
15 Bakos Zsófia Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2021-02-18 19:26:48
16 Bakó Irén Gizella Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-02-23 17:05:52
17 Török Mária Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-02-23 17:33:44
18 Ilyes Emese Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2021-02-25 19:40:53
19 György Csaba István Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2021-02-26 17:33:32
20 Kurkó Edith Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2021-03-03 08:53:30
21 Delinke Szász Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2021-03-03 16:10:44
22 Salamon Dénes Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2021-03-04 08:17:47
23 Ferencz Zsuzsanna Liceul Tehnologic ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2021-03-08 10:26:32