Hu | Ro

12. Abilități curriculare și instrumente digitale - Tantervi készségek és digitális eszközök

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Bőjte Maria Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2021-02-05 08:39:41
2 Székely-Tiboldi M. Anikó-Ida Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2021-02-05 17:31:59
3 Neacsu Éva Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2021-02-05 18:58:17
4 Busuioc Edit Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2021-02-06 12:06:36
5 Miklós Réka Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2021-02-08 07:39:26
6 Pasztohy Eniko Katalin Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2021-02-08 07:52:13
7 Bilibók Katalin Liceul Teoretic ”Márton Áron” Miercurea Ciuc 2021-02-08 08:31:10
8 Vaideș Negustor Roxana Nicoleta Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-02-08 08:40:22
9 Szilágyi Jolán Liceul Tehnologic ”Székely Károly” Miercurea Ciuc 2021-02-08 08:51:34
10 Szatmáry Zsófia Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2021-02-08 09:21:20
11 Camelia-Mirela PETRUȚ Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-02-08 09:27:59
12 Cristina Cotrigasanu Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-02-08 10:19:32
13 Kovács Anikó Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2021-02-08 11:47:51
14 MATEI IOAN Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-02-08 12:42:00
15 Sikó-Tankó Erika-Éva Liceul Teologic Romano-Catolic ”Szent Erzsébet” Lunca de Sus 2021-02-08 14:28:39
16 Imecs-Gáll Izabella Şcoala Gimnazială ”Dávid Ferenc” Mereşti 2021-02-08 15:20:59
17 Popa Ioan Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-02-08 18:00:52
18 Marossy Péter-Tamás Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2021-02-08 18:13:16
19 Farkas Ibolya Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2021-02-08 18:20:47
20 Apostol Alexandra Ioana Liceul Tehnologic Corbu 2021-02-08 19:54:04
21 Elekes Köllő Márta Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2021-02-09 02:51:50
22 Rényi Hilda Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2021-02-09 13:28:39
23 ANA MELIA ANTAL Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-02-09 14:27:07
24 GYÖRGYLŐRINCZ EMILIA Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-02-09 19:10:31
25 Portik-Szabó Zsuzsánna Liceul Tehnologic ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2021-02-10 06:05:33
26 Oltean Eva Liceul Teoretic ”Márton Áron” Miercurea Ciuc 2021-02-10 06:29:11
27 Benedekfi Katalin-Piroska Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2021-02-10 19:28:27
28 Biró-Ambrus Hajnal Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-02-10 22:47:26
29 Domokos Erika Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-02-11 10:56:50
30 Cseke Árkosi Károly Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2021-02-12 09:23:15