Hu | Ro

20. PROGRAM PENTRU PREGĂTIREA DEBUTANȚILOR ÎN VEDEREA SUSȚINERII EXAMENULUI NAȚIONAL DE DEFINITIVARE ÎN ÎNVĂȚĂMÂNT - EDUCATOARE -

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Grupa on-line

1 Márton Orsolya Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2021-05-04 12:08:35
2 Szőcs-Pál Kinga Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2021-05-04 13:04:46
3 Balázs Laura Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2021-05-04 14:47:10
4 Tóth Gabriella-Adél Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2021-05-04 14:54:55
5 Lukács Tamara Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2021-05-05 09:35:11
6 Györfi Hajnal Liceul Tehnologic Corund 2021-05-05 18:40:31
7 Gergely Enikő Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2021-05-10 12:09:54
8 Benedek Lázár Anita Kinga Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-05-10 12:14:35
9 Korodi Edit Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-05-10 12:30:35
10 Szabó Katalin Eszter Altă instituție 2021-05-10 12:50:11
11 SZÉLL ANITA Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2021-05-10 16:35:01
12 Kinde Emma Timea Altă instituție 2021-05-11 05:03:17
13 Borka Csilla Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2021-05-11 05:03:19
14 Bege Tünde Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2021-05-11 09:56:33
15 Csiki Beáta Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2021-05-11 10:02:09
16 CSILLAG KINGA Şcoala Gimnazială ”Majláth Gusztáv Károly” Lunca de Jos 2021-05-11 13:02:25
17 Baricz Réka Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2021-05-12 17:37:14
18 Ambrus Rebeka Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2021-05-13 13:32:14

Grupa offline

1 Mag Andrea Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2021-05-05 15:27:19
2 Barta Noémi Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2021-05-05 16:28:37
3 Erős Margit Şcoala Gimnazială ”Teodor Chindea” Voşlăbeni 2021-05-06 08:36:59
4 Jenei Petra Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2021-05-06 10:40:29
5 György Zsuzsa-Zsófia Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2021-05-06 12:32:31
6 Gergely Katalin Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2021-05-07 11:02:05
7 Madarász Renáta Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2021-05-07 11:37:01
8 Emese Salamon Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2021-05-07 15:14:08
9 Pataki Elvira Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2021-05-09 13:16:25
10 Gidó Magdolna Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2021-05-10 07:57:03