4. PEDAGOGIE DRAMATICA ȘI ÎN SPAȚIUL VIRTUAL - ALKALMAZHATÓ-E A DRÁMAPEDAGÓGIA A VIRTUÁLIS TÉRBEN?

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Fodor Emőke Alt județ 2021-10-25 10:43:38
2 Liszicsán Enikő Alt județ 2021-10-25 10:49:11
3 Papp Gyöngyi Alt județ 2021-10-25 11:05:37
4 Juhos Helga Alt județ 2021-10-25 12:41:55
5 Kiss-Márton Rozália Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2021-10-25 13:05:21
6 Veszprémi Emőke Alt județ 2021-10-25 13:08:30
7 Filep Ildikó Altă instituție 2021-10-25 13:30:39
8 Ibolya Sandor Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2021-10-25 14:44:36
9 Csiki Ágota Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2021-10-25 14:56:02
10 Kotró Zsuzsanna Alt județ 2021-10-25 15:11:59
11 Gál Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc 2021-10-25 15:29:44
12 Nagy Anna - Mária Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-10-25 15:30:10
13 Tánczos Viktória Anna Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2021-10-25 16:05:12
14 Kovács Éva Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2021-10-25 16:11:20
15 Kovács Emese Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2021-10-25 16:14:49
16 Krasznai Tünde Altă instituție 2021-10-25 16:20:28
17 Biro Elisabeta Alt județ 2021-10-25 17:09:45
18 Maria Angela Loga Alt județ 2021-10-25 17:24:20
19 Farkas Ibolya Şcoala Gimnazială Mugeni 2021-10-25 17:40:25
20 Bántó Jutka Alt județ 2021-10-25 18:30:01
21 Abraham Gizella Alt județ 2021-10-25 18:31:25
22 Lőrincz Mónika Alt județ 2021-10-25 18:32:20
23 Gászpor Melinda Alt județ 2021-10-25 19:15:22
24 Kun-Gazda Kinga -Viola Altă instituție 2021-10-25 19:40:17
25 Varkucs Robert Karoly Alt județ 2021-10-26 01:55:15
26 Simon Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2021-10-26 03:20:46
27 Mihály Gyopár- Henrietta Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2021-10-26 03:30:02
28 Beáta Katona Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2021-10-26 04:04:01
29 Szatmári Ildikó Altă instituție 2021-10-26 04:13:50
30 Barna Otilia Alt județ 2021-10-26 04:20:25
31 CADAR ERIKA Alt județ 2021-10-26 04:29:27
32 Portik Erzsébet Edit Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2021-10-26 06:02:47
33 Kiss Andor Alt județ 2021-10-26 06:43:24
34 Farkas Edit Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2021-10-26 06:58:01

Grupa 2

1 János Renáta-Katalin Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2021-11-02 08:11:54
2 Felszegi Melinda Alt județ 2021-11-02 08:48:49
3 Barabas Ildiko Alt județ 2021-11-02 09:54:57
4 Mandel Gabriella Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-11-02 10:13:59
5 Ilona Ozsváth Altă instituție 2021-11-02 10:15:41
6 Gergely Éva Tímea Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-11-02 10:36:07
7 Holczberger Csilla Rèka Alt județ 2021-11-02 11:05:33
8 Bács Ibolya Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc 2021-11-02 12:25:55
9 Szabó Andrea Éva Alt județ 2021-11-02 12:45:55
10 Sánduj Zsuzsánna Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2021-11-02 13:05:56
11 Fülöp Borbála Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2021-11-02 13:32:26
12 Dénes Orsolya Zsuzsanna Alt județ 2021-11-02 13:55:10
13 Kovács Katalin Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 14:49:54
14 Egyed Diàna Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2021-11-02 15:32:23
15 Bomhér Enikő Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 15:50:03
16 Puskás Veronika Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2021-11-02 16:21:56
17 Biró Sára Altă instituție 2021-11-02 18:52:53
18 Varga Rozália Liceul Tehnologic Corund 2021-11-02 20:50:40
19 Dávid-Szabó Cecília Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2021-11-03 04:42:15
20 Karászi Éva-Zsuzsanna Altă instituție 2021-11-03 06:14:09