Orizonturi inovative pentru o școală care învață- profesori, elevi, părinți (PEP)

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Contextul școlii, contextul familiei - impactul asupra dezvoltării copiilor (noi. 11)

1 Katalin Frunza Alt județ 2021-11-02 13:27:20
2 Alexandra Reindl Alt județ 2021-11-02 13:43:29
3 Takács-Kajó Brigitta Alt județ 2021-11-02 14:02:33
4 Buzila Ionela Adriana Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2021-11-02 14:03:53
5 Coșarcă Mădălina Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2021-11-02 14:04:42
6 Rusu-Curcă Mihaela Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-11-02 14:14:53
7 Onu Roxana-Teodora Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-11-02 14:16:49
8 Mariș Elena-Emilia Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-02 14:18:07
9 Croitor Georgeta-Victorița Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-02 14:20:40
10 Iacob Gabriela Ramona Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-11-02 14:22:41
11 Vaidos Valentina Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2021-11-02 14:23:57
12 Cioloca Anastasia Mălina Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 14:24:19
13 Enea Otilia-Nicoleta Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2021-11-02 14:24:30
14 Tun Daniel-Liviu Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-02 14:26:48
15 BERSAN BOGDANA-MIHAELA Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-11-02 14:27:40
16 Elena Mindru ISJ-HR 2021-11-02 14:27:42
17 ȚEPEȘ MARINELA Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-02 14:28:58
18 Pop Elena Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2021-11-02 14:31:04
19 Szocs-Braic Maria-Dumitria Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2021-11-02 14:31:10
20 Nodis Mădălina Valeria Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Bilbor 2021-11-02 14:34:01
21 Moroianu Mădălina Elena Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-11-02 14:37:03
22 Zbanca Răucescu Cozan Ilie Loredan Liceul Tehnologic Corbu 2021-11-02 14:37:03
23 Todoruț Delia Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-02 14:40:36
24 Pop Andreea Gabriela Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2021-11-02 14:44:08
25 Axinte Simona-Elena Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 14:45:04
26 Năsui Roxana-Maria Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-02 14:55:29
27 Petruț Camelia-Mirela Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-02 14:55:33
28 Filip Simona Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2021-11-02 14:58:23
29 Szocs-Onu Mihaela Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2021-11-02 14:58:39
30 Hainala Ildiko Maria Doina Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-02 14:58:58
31 Pui Corina-Gabriela Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-02 14:59:22
32 Mureșan Dorina Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-11-02 14:59:35
33 Chibulcutean Cristina Veronica Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2021-11-02 15:00:34
34 Stan Camelia-Maria Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2021-11-02 15:04:28
35 Gáll Katalin Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-11-02 15:11:00
36 CIFU MIRELA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2021-11-02 15:11:25
37 Hîngan Ana-Maria Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-02 15:16:08
38 Hângan Daniela Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-11-02 15:18:06
39 Ionela Rugină Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-11-02 15:18:09
40 Moldovan Mirela Elena Şcoala Gimnazială ”Teodor Chindea” Voşlăbeni 2021-11-02 15:18:23
41 Teslovan Maria Alexandra Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-02 15:20:41
42 SUCIU AURELIA Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2021-11-02 15:23:16
43 CSIBI CLAUDIA ADRIANA Alt județ 2021-11-02 15:23:36
44 Țepeș Paula-Andreea Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-11-02 15:23:47
45 Molnar Csilla Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-02 15:28:21
46 Bekő Melinda Erzsébet Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 15:30:23
47 Silye Erika Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2021-11-02 15:31:13
48 Szebeni Monica Camelia Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-02 15:39:17
49 Grama Rodica Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2021-11-02 15:39:35
50 Țepeș Iuliana Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2021-11-02 15:41:10
51 Kacsó-Costea Andrea Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2021-11-02 15:41:24
52 Magdalena Gall Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2021-11-02 15:42:16
53 Szakács Katalin Şcoala Gimnazială Săcel 2021-11-02 15:48:07
54 Csibi Alina Maria Şcoala Gimnazială Săcel 2021-11-02 15:53:16
55 Iulia Papariga Alt județ 2021-11-02 15:56:13
56 Ciudin Lucian Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-11-02 16:00:39
57 Bilibok Jácinta Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2021-11-02 16:01:00
58 Paliștan Ovidiu Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 16:01:44
59 Stîngă Manuela Nicoleta ISJ-HR 2021-11-02 16:02:31
60 Braic Carmen-Elena Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-02 16:02:37
61 Enikő Bálint Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2021-11-02 16:02:48
62 Uscoiu Maria Simona Alt județ 2021-11-02 16:02:55
63 Mureșan Mariana Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2021-11-02 16:03:56
64 Balazs Lenuta Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-02 16:04:44
65 Puscas Marin Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-02 16:07:19
66 Vaidoș Camelia Liliana Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-02 16:07:24
67 LAZĂR LILIANA Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-11-02 16:07:55
68 Vâlcan Anca Irina Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Bilbor 2021-11-02 16:11:38
69 Nicoleta Nicuță Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2021-11-02 16:13:18
70 Surugiu Ioana Eliza Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 16:16:30
71 Ciudin Victorița Ionela Liceul Tehnologic Corbu 2021-11-02 16:24:25
72 Edith Ferencz Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2021-11-02 16:25:09
73 Stan Delia Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2021-11-02 16:25:48
74 Vasilescu Carmen Şcoala Gimnazială Săcel 2021-11-02 16:26:51
75 Avram Emiliana Neli Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2021-11-02 16:32:07
76 Teișanu Otilia-Mariana Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2021-11-02 16:38:06
77 Coșarcă Cristina Lenuța Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2021-11-02 16:41:34
78 Goia Georgiana-Cosmina Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2021-11-02 16:42:54
79 Vodă Sanda Emilia Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-02 16:45:15
80 Catarig Daniela Mădălina Alt județ 2021-11-02 16:46:23
81 Țăran Hingan Floarea Niculina Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2021-11-02 16:50:28
82 Vodă Teodora-Veronica Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Bilbor 2021-11-02 17:00:46
83 Laura Cojocar Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-02 17:01:26
84 Ritea Anamaria Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2021-11-02 17:08:40
85 Vilcan Daniela Fana Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Bilbor 2021-11-02 17:15:18
86 Kercso Artila Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-11-02 17:16:52
87 Kerekes Melinda Alt județ 2021-11-02 17:17:21
88 Ioana-Teodora Truța Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2021-11-02 17:17:32
89 Anghel Elena - Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2021-11-02 17:20:34
90 Bartis Tímea Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2021-11-02 17:22:46
91 Crina Bucur Şcoala Gimnazială ”Teodor Chindea” Voşlăbeni 2021-11-02 17:22:54
92 Sármási Jutka Mária Alt județ 2021-11-02 17:25:48
93 Hingan Lenuta Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Bilbor 2021-11-02 17:26:29
94 Geréd Ágnes Şcoala Gimnazială ”Kelemen Imre” Ocland 2021-11-02 17:28:51
95 Claudia Cosău Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-11-02 17:46:03
96 Jolán Szász Palatul Copiilor Miercurea Ciuc 2021-11-02 17:54:14
97 Bodor Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2021-11-02 17:59:50
98 Balázs Etelka Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 18:08:40
99 Csiki Luminița-Maria Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-02 18:09:45
100 Caia Raluca Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-11-02 18:12:17
101 David Gertrud Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 18:13:11
102 Zaiț Scuturici Lenuța Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2021-11-02 18:19:52
103 Țăran Iuliana-Florina Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2021-11-02 18:25:24
104 Bucur Marina Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2021-11-02 18:28:23
105 Lucia Borbeli Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2021-11-02 18:30:32
106 Spaciu Lenuța Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2021-11-02 18:36:36
107 ICHIM MIA MIRELA Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2021-11-02 18:40:14
108 Kovács Hajnal Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2021-11-02 18:41:45
109 Nan Cosmina Maria Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2021-11-02 18:42:06
110 Pop-Moldovan Viorica Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-02 18:42:14
111 Szász Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2021-11-02 18:46:07
112 Tánczos Gyöngyvér Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 19:02:10
113 Bodor Andrea Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2021-11-02 19:40:22
114 Rotaru Ana-Aurelia Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2021-11-02 19:55:44
115 Lőrincz Réka-Kinga Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 20:01:58
116 Musat Ana Raluca Alt județ 2021-11-02 20:18:32
117 Hosszu Maria-Mirela Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2021-11-02 20:37:56
118 Zbanca- Răucescu Raluca Liceul Tehnologic Corbu 2021-11-02 21:15:53
119 Caradan Adina Mioara Alt județ 2021-11-02 21:21:53
120 Balázs Teréz Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2021-11-03 04:22:07
121 Borsos Annamária Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-11-03 04:23:02
122 Cercel Ramona Andreia Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-11-03 04:44:06
123 Șipoș Mariana Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-03 04:45:39
124 Savu Monica Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2021-11-03 04:54:21
125 SABĂU FELICIA Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2021-11-03 05:54:50
126 Ambrus Krisztina Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2021-11-03 06:31:03
127 Băcan Catalina Maria Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-11-03 07:09:00
128 Vilcan I. Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2021-11-03 07:21:59
129 Pálfi Andrea Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-03 07:29:33
130 Orbán Magda- Gabriela Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-03 07:29:44
131 Szabó Etelka Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-03 07:30:01
132 Makkai ildikó Hajnalka Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-03 07:33:25
133 Gyorgy Erika Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2021-11-03 07:40:41
134 Ciucănel Vasilică Loredana N Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2021-11-03 07:57:25
135 Balint Cristina Mirela Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-03 08:09:48
136 Török- Lázár Anna Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2021-11-03 08:09:54
137 TIFREA Maria Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2021-11-03 08:36:24
138 Miklos Monika Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-03 09:02:26
139 Illyés Ildikó-Anna Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Bilbor 2021-11-03 09:08:34
140 KÖPE ANDREEA Alt județ 2021-11-03 09:35:37
141 Savu Ioan Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-03 10:24:54
142 Țifrea Mariana Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2021-11-03 10:46:49
143 Oltean Adriana Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2021-11-03 11:18:50
144 Stan Sorin Gavril Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-03 11:23:38
145 Filip Doina Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-03 12:14:52
146 Balo Monika- Maria Alt județ 2021-11-03 12:25:42
147 Gheorghiu Maria Valentina Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-11-03 12:44:12
148 ILISAN MIRELA NICOLETA Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2021-11-03 12:55:57
149 Márton Adél ISJ-HR 2021-11-03 13:21:02
150 Grama Michaela Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Bilbor 2021-11-03 13:24:33
151 Nyulas Gabriella Alt județ 2021-11-03 13:41:42
152 Vizi Enikő Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2021-11-03 13:45:06
153 Ildikó László Grădiniţa ”Zsibongó” Odorheiu Secuiesc 2021-11-03 13:50:30
154 Iszlai Réka Alt județ 2021-11-03 13:55:17
155 Laczkó Szilágyi Boglárka Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2021-11-03 13:55:57
156 Lőrincz Katalin Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2021-11-03 14:03:14
157 Lakatos Tünde Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-03 14:04:22
158 Román Melinda Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2021-11-03 14:07:10
159 András Emilia Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2021-11-03 14:19:55
160 Jákó Enikő Andrea Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-11-03 15:19:26
161 Mánya Enikő Alt județ 2021-11-03 15:35:20
162 Eckstein Zsehránszky Zsófia Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-11-03 15:58:07
163 Tarr Tünde Alt județ 2021-11-03 16:06:07
164 Man Cristina Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2021-11-03 16:38:09
165 Fazakas Ildikó Hajnal Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-11-03 16:46:59
166 Vîlcan Gabriela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2021-11-03 17:07:40
167 Gáll Mária Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2021-11-03 17:25:25
168 Gal Dalma Alt județ 2021-11-03 17:31:10
169 Ildikó Orosz- Pál Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2021-11-03 17:36:50
170 Zănoagă Anica Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-11-03 17:42:52
171 Sófalvi n. Vleju Carmen-Sidonia Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-11-03 18:14:16
172 Pap Noémi Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2021-11-03 18:15:15
173 Abos Enikő Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc 2021-11-03 18:22:58
174 Ilona Gyöngyi Kadar Altă instituție 2021-11-03 18:32:33
175 Țifrea Andrea- Teodora Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2021-11-03 18:57:03
176 Mocanu Elena Alt județ 2021-11-03 19:12:28
177 Mihaly Emese Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-11-03 19:31:41
178 Tăslăvan Cătălina Maria Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-11-03 20:34:46
179 Mihály Anna-Mária Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2021-11-03 22:17:04
180 Sándor Zsuzsa Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-03 22:25:03
181 Topoliceanu Floarea Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-11-04 00:22:33
182 Vaszi Emőke Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-04 06:08:27
183 Maria-Steluța Natea Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-11-04 06:39:39
184 Gavojdea Adriana Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-11-04 06:39:55
185 Bojthe Csilla Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2021-11-04 06:46:32
186 Bojte Elena Maria Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2021-11-04 07:22:15
187 Marinela Marin Alt județ 2021-11-04 07:26:14
188 Gánya Gyöngyi Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2021-11-04 07:45:51
189 Hirlav Maria Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-04 07:54:35
190 Marc Margareta Terezia Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-11-04 08:40:24
191 Truța Anca-Maria Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-11-04 08:42:32
192 Tunde Nagy Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-11-04 09:05:58
193 LÁSZLÓ MÓNIKA Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-04 09:10:41
194 Cifu Lenuța Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2021-11-04 11:50:03
195 Szikszai Orsolya Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2021-11-04 13:18:09
196 Hingan Elena Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2021-11-04 14:37:22
197 Sándor Tünde Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2021-11-04 16:22:00
198 Demeter Andrea-Maria Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2021-11-04 17:01:55
199 Bucătaru Rodica Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2021-11-04 19:21:30
200 Cătinean Ligia Dănuța Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2021-11-04 19:40:21
201 Hîngan- Țifrea Anca- Maria Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2021-11-04 19:54:31
202 Cornelia Bungardean Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2021-11-04 20:14:39
203 Apalaghiei Simona Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-11-04 20:39:23
204 Ruzsa Kinga Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2021-11-05 05:27:05
205 Vaslaban Emese Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2021-11-05 08:12:36
206 Cotfas Daniela Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-11-05 08:13:26
207 Pop Iuliu Cătălin Liceul Tehnologic ”Eötvös József” Odorheiu Secuiesc 2021-11-05 08:29:33
208 Vrabie Mariana Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2021-11-05 09:09:06
209 Pavel Elena Liliana Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2021-11-05 09:14:25
210 Nuț Daniel Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2021-11-05 12:53:26
211 Nuț Zinca Mihaela Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2021-11-05 12:56:59
212 Natea - Țepeș Lucia Fulga Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-11-05 13:42:20
213 Erős Margit Şcoala Gimnazială ”Teodor Chindea” Voşlăbeni 2021-11-05 17:56:47
214 Pop Dana Georgeta Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2021-11-05 20:24:44
215 Romaniuc Iuliana Altă instituție 2021-11-05 20:48:00
216 Mazilu Corina-Vasilica Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-11-06 07:19:15
217 TOTH IMOLA ERZSEBET Alt județ 2021-11-06 13:13:43
218 Laura Major Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-11-06 13:43:41
219 Tifrea- Ștefan Mirela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2021-11-06 15:24:17
220 Braic Larisa Corina Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2021-11-06 15:56:18
221 Kémenes Zita - Judit Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2021-11-06 16:01:26
222 Csilla Tánczos Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2021-11-07 03:23:12
223 Platon Elena Melania Alt județ 2021-11-07 06:58:37
224 Laczko-Rusu Mirela-Aurica Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-07 07:16:10
225 Georgeta Moldovan Alt județ 2021-11-07 08:57:47
226 Savu Corina Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2021-11-07 10:08:40
227 Köllő Ildikó Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2021-11-07 10:52:00
228 Bucur Carmen Mariana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2021-11-07 11:43:06
229 Violeta Craioveanu Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2021-11-07 12:32:39
230 Banyai Ingrid Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2021-11-07 12:32:46
231 Korodi Edit Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-07 14:10:29
232 Tamas Cornelia Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2021-11-07 15:05:22
233 Bumb Alexandra Mădălina Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2021-11-07 15:26:39
234 Barabás Beáta Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-07 16:40:54
235 Toth Márta Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2021-11-07 16:57:21
236 Moldovan Mariana Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-11-07 17:13:38
237 Antal Ana-Melia Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-11-07 18:20:27
238 Cucuiet Lucica-Ioana Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2021-11-07 20:19:50
239 Bota Gabriella Şcoala Gimnazială ”Teodor Chindea” Voşlăbeni 2021-11-08 09:30:50
240 Căliman Ileana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2021-11-08 10:45:39
241 Bota Adrien Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2021-11-08 11:07:57
242 Sükös Réka Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2021-11-08 11:14:25
243 Tunde Laczko-Cotfas Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Bilbor 2021-11-08 11:20:30
244 Tunde Kosa Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Bilbor 2021-11-08 11:21:05
245 Voinea Florentina Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-11-08 11:41:15
246 Simota Carmen-Dana Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-11-08 11:46:38
247 VÎNAGA VALENTINA Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2021-11-08 12:21:20
248 MUSCĂ MIHAELA Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2021-11-08 12:37:42
249 Mihály Eszter Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2021-11-08 13:09:23
250 Hlușneac Elena Alt județ 2021-11-08 13:19:50
251 popescu amalia Altă instituție 2021-11-08 13:23:03
252 Borgovan Anamaria Alt județ 2021-11-08 13:49:26
253 Borgovan Maria Alt județ 2021-11-08 13:49:52
254 Natalia Piticar Alt județ 2021-11-08 13:52:18