1. Abilitare curriculară pentru educație timpurie

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Orbán Emília Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2023-10-11 12:22:19
2 Máthé Mónika Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2023-10-11 12:27:23
3 Bálint - Benedekfi Emília Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2023-10-11 12:57:47
4 Pál Andrea Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2023-10-12 07:05:35
5 Pál-Dusinszki Orsolya Altă instituție 2023-10-12 11:15:33
6 BIRÓ IZABELLA Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2023-10-12 12:25:51
7 Lászlo Iuliana Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2023-10-12 12:36:07
8 Böjthe Csilla Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2023-10-12 12:43:13
9 Nagy Katalin Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2023-10-12 13:46:43
10 Todor Zsuzsa Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2023-10-12 15:39:06
11 Mihály Noémi Altă instituție 2023-10-12 18:34:22
12 Budulicean Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Imets Fülöp Jákó” Tuşnad 2023-10-12 21:42:47
13 Gánya Gyöngyi Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2023-10-13 03:29:41
14 Cengher Judit Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2023-10-13 04:09:56
15 Oprea Renáta Altă instituție 2023-10-13 05:08:35
16 Béla Brigitta Altă instituție 2023-10-13 11:20:20
17 Albert Agnes Altă instituție 2023-10-13 11:26:17
18 Barabás Boglárka Altă instituție 2023-10-14 07:53:20
19 Gáspár Erika Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2023-10-15 13:27:24
20 Péter Antonia Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2023-10-16 07:32:24
21 SZAKÁCS KRISZTINA Altă instituție 2023-10-16 09:12:18
22 Demeter Tilda Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2023-10-16 09:58:36
23 Szakáli Ágnes Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2023-10-16 14:58:27
24 Solyom Mária Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2023-10-20 09:59:03
25 Gáll Ágota Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2023-10-22 11:11:20
26 Angi Beáta Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2023-10-22 11:14:21
27 Daradics Noemi Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2023-10-22 11:20:54
28 Biró-Ivácson Emília Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2023-10-22 11:25:30
29 Nagy Csilla- Laura Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2023-10-22 13:12:36
30 Borka Dalma Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2023-10-24 05:42:17
31 Gidó Magdolna Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2023-10-24 11:04:00
32 Borbély Katalin Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2023-10-25 06:29:31
33 Kisfaludi Henrietta Altă instituție 2023-10-27 05:14:57
34 Szabo Katalin Altă instituție 2023-10-27 05:17:38
35 Ladó Laura Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2023-10-27 09:34:40
36 Tekeres Orsolya Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2023-10-28 12:52:43
37 Brânda Emese-Andrea Alt județ 2023-10-28 14:54:21
38 Molnàr Klementina Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2023-10-28 16:37:06
39 Ambrus Erika Liceul Tehnologic Corund 2023-10-31 20:07:05
40 Barabás Szabolcs Altă instituție 2023-11-06 08:55:52
41 Deák Katalin Altă instituție 2023-11-09 10:19:37
42 Simó Adél-Izabella Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2023-11-10 07:33:20
43 Schuller Ildikó Şcoala Gimnazială Săcel 2023-11-10 15:36:36
44 Kozma Adél Altă instituție 2023-11-13 12:27:00
45 Kállai Timea Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2023-11-15 12:37:06
46 Jakab Anna-Mária Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2023-11-16 21:12:36
47 Molnos Katalin Liceul Tehnologic Corund 2023-11-18 17:13:52
48 Fancsali Éva Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2023-11-18 20:00:03
49 Omeag Cornelia Alt județ 2023-12-09 14:06:56
50 Fazakas-Köllő Krisztina Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2023-12-13 16:27:27
51 Márkos Leila Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2023-12-22 14:10:47
52 Magyari Rakhel Liceul Tehnologic ”Zeyk Domokos” Cristuru Secuiesc 2024-01-03 10:44:57
53 Derzsi Hajnal Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2024-01-04 07:54:45
54 Bálint Lidia Liceul Tehnologic ”Zeyk Domokos” Cristuru Secuiesc 2024-01-09 07:02:21
55 Balázs Izabella Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2024-01-17 10:09:44
56 Gedő Enikő Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2024-01-18 17:55:59
57 Laszlo Erika Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-01-23 12:43:13
58 Navrea Adél Gizela Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-01-23 15:09:24
59 Fábián Tímea Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-01-23 19:50:22
60 Péter Enikő-Andrea Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-01-23 19:57:36
61 Kovács Katalin Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-01-23 21:06:40
62 Raffai Szilvia Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-01-23 21:09:41
63 Csoma Szende Şcoala Gimnazială Mugeni 2024-01-24 08:45:38
64 Bertalan Ágota Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2024-01-24 10:26:08
65 Varro Eniko Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2024-01-25 10:10:21
66 Vajda Erika Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2024-01-25 19:37:08
67 Incze Katalin Altă instituție 2024-01-29 12:30:42
68 Balogh Judit Altă instituție 2024-01-29 20:28:35
69 Ferencz Andrea Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2024-01-30 14:46:30
70 Hintz Katalin Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2024-02-02 05:26:26
71 Popa Andrea Altă instituție 2024-02-03 07:32:31
72 Török Tünde Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2024-02-06 10:17:04
73 Bogos Mária -Szidónia Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2024-02-06 10:59:57
74 Bege Tünde Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2024-02-06 11:55:28
75 Kedves Emőke Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2024-02-07 10:31:54
76 Császár Izabella Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2024-02-07 10:33:50
77 Tankó Lenke Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2024-02-09 17:37:48
78 Làszlò Kinga Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2024-02-21 07:33:37
79 Farkas Anita Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2024-02-26 10:58:23
80 Bartos Emőke- Teréz Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2024-02-28 11:17:33
81 Kari Ágnes Grădiniţa ”Zsibongó” Odorheiu Secuiesc 2024-02-29 09:01:11
82 Szilveszter Andrea Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2024-03-04 10:53:43
83 Izsák Zsuzsánna Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2024-03-06 10:59:57
84 Toth Tünde Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2024-03-06 11:58:13
85 Miklós Éva Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2024-03-06 12:05:08
86 Szia Ildikó Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2024-03-06 13:56:09
87 Ilyes Ildikó-Zsuzsánna Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2024-03-06 16:30:22
88 Hegyi Timea Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2024-03-06 18:14:14
89 Gàl Izabella Anna Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2024-03-06 19:03:52
90 Székely Ildikó-Beata Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2024-03-07 07:28:21
91 Bokor Tímea Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2024-03-07 10:07:11
92 Karácsony Katalin Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2024-03-07 10:36:12
93 Murvai Csenge-Boglárka Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2024-03-15 12:34:05
94 Magdò Erika Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2024-03-24 11:33:55
95 Szőcs-Pál Kinga Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-04-23 15:21:06
96 Vajda Éva Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-04-23 15:23:20
97 Fracase Renáta Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-04-23 15:33:58
98 Erika Both Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-04-23 16:38:19
99 Részeg Melinda Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2024-05-07 12:17:13
100 Borbély Izabella Alt județ 2024-05-10 18:51:33
101 Kelemen Csilla Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2024-05-13 07:21:59
102 Ildikó Orosz-Pál Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-05-14 08:28:25
103 Bíró Krisztina Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2024-05-14 08:30:07
104 Bíró Erika Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2024-05-14 08:31:44